Naujienų srautas

Sportas2019.09.24 13:02

LKL debiutavęs Karolis Giedraitis: stengsiuosi ir toliau įrodinėti, ko esu vertas

LRT.lt 2019.09.24 13:02

Prieš išvyką į Prienus, kur antradienį vakare Vilniaus „Rytas“ žais pirmas sezono išvykos rungtynes, portalas rytasvilnius.lt pakalbino šeštadienį LKL čempionate su „Ryto“ marškinėliais debiutavusį Karolį Giedraitį. 

„Puikus jausmas debiutuoti savo miesto komandoje. Augdamas lankydavausi komandos rungtynėse tiek, kai tėtis žaidė, tiek jam baigus karjerą. O dabar pats išbėgau į aikštę su „Ryto“ apranga. Be to, ir fanai tikrai leido suprasti, jog palaiko mane, kad tikisi iš manęs. Tikiuosi ateityje džiuginsiu juos puikiais rezultatais“, – savo mintimis dalijosi krepšininkas.

– Ką gali pasakyti apie fanų palaikymą?

– Kai ėjau į aikštę, net Justinas Jankevičius ragino drąsiai žaist. Buvo smagu jausti tokį palaikymą!

– O kaip pats vertini šią tau atsivėrusią galimybę?

– Suprantu, kad tai ilgas kelias, turiu tobulėti žingsnis po žingsnio, gerinti savo žaidimą. Darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad įgyčiau trenerio pasitikėjimą ir išsikovočiau savo minutes aikštėje.

– Ar turi išsikėlęs asmeninių tikslų šiam sezonui?

– Ne, konkretaus neturiu. Mano tikslas yra žaisti, išsikovoti laiką, sudaryti konkurenciją užsieniečiams bei kitiems mano pozicijos žaidėjams. Noriu, kad visi žinotų, jog aš niekam nenusileisiu.

– Kaip atrodo ta konkurencija komandoje, kai tuo pačiu visi esate draugai?

– Be abejo esame draugai tiek aikštelėje, tiek už aikštelės ribų. Dar tik sezono pradžia, tas ryšys tik stiprės.

– Kuriems aspektams skiriate daugiausiai dėmesio treniruotėse?

– Daug dirbome ties fiziniu ir taktiniu pasirengimu. Tu Holloway prisijungė kiek vėliau, Pako buvo išvykęs, todėl aš gavau daugiau progų pasireikšti. Stengsiuosi ir toliau įrodinėti, ko esu vertas. Kol kas viskas pagal planą ir žiūrėsim kaip bus ateityje.

– Kuo skiriasi žaidimas Nacionalinėj ir Lietuvos krepšinio lygose?

– Didžiausias skirtumas yra fiziškumas, greičiai ir žaidimo skaitymas. Žinoma, ir gynyba Lietuvos krepšinio lygoje yra daug intensyvesnė. Tačiau tai yra natūralu, nes dabar žaidžiu aukštesniame lygyje ir reikia prie to prisitaikyti. Jeigu neturi tam fiziškumo, reikia varžovus įveikti gudrumu.

– Kas bus svarbiausia šiandienos rungtynėse prieš Prienų komandą?

– Drausmė ir nusiteikimas. Žinoma, laikysimės trenerių paruošto plano. Jei darysim kas numatyta – rezultatas turi būti geras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi