Sportas

2015.09.08 13:45

Kazanė 2015: naujas čempionato organizatorių galvos skausmas

Gana sklandžiai Kazanėje vykstančio 16-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato organizatoriai susiduria su pirmaisiais sunkumais.

Gana sklandžiai Kazanėje vykstančio 16-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato organizatoriai susiduria su pirmaisiais sunkumais.

Naktį iš pirmadienio į antradienį kiek stipriau palijus, paaiškėjo, kad yra kiauras „Kazan Arena“ stadiono, kuriame įrengtas pagrindinis plaukimo baseinas, stogas.

Žiniasklaidos atstovai atėję į savo darbo vietas išvydo kiek neįprastą tokiems renginiams vaizdelį – tribūnoje telkšojo balos, o varžybas transliuojantys monitoriai buvo aptraukti permatomomis polietileno plėvėmis, nors jau ir buvo spėję permirkti vandeniu.

Priminsime, kad organizatorių sprendimas įrengti baseiną „Kazan Arena“ stadione sulaukė dviprasmiškų vertinimų. Rusai giriami už tai, kad specialiai iš metalinių konstrukcijų suformuotose tribūnose matomumas sirgaliams ir treneriams yra tiesiog pasakiškas, tačiau kritikuojami dėl to, jog šalia esantis treniruočių baseinas yra po atviru stogu. Kadangi oras šiuo metu Tatarstano sostinės nelepina (17–19 laipsnių, pučia vėjas ir protarpiais lyga – aut.past.), pirmenybių dalyviai neslepia nepasitenkinimo.

„Pirmosiomis dienomis labai nepatiko tai, jog buvo šalta. Kai oras yra prastas, apšilinėti po atviru dangumi krapnojant lietui, tikrai nėra malonu. Kai šviečia saulė – viskas gerai, bet kai lietus...“ – 15min.lt sakė pirmadienį startavęs Lietuvos plaukikas Povilas Strazdas.

Jam antrino ir ryškiausia šalies plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė. „Kazanė mus pasitiko nekokiu oru, todėl pirmomis dienomis teko ieškotis šiltesnių rūbų“, – sakė sportininkė.