Sportas

2019.09.24 09:29

Ramūnas Karbauskis dėl galimai neskaidriai paskirstytų sporto lėšų kreipėsi į STT

LRT.lt 2019.09.24 09:29

LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis šiandien kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl Sporto rėmimo fondo lėšų paskirstymo, rašoma pranešime spaudai.

Viešai paskelbus informaciją dėl galimai neskaidriai paskirstytų Sporto rėmimo fondo lėšų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), kad ši įvertintų, ar skaidriai skirstomos Sporto rėmimo fondo lėšos.

„Jokios korupcijos apraiškos negali būti toleruojamos ir jeigu viešumoje pasirodžiusi informacija apie galimai neskaidrų finansavimą pasitvirtins, reikalausime visų susijusių asmenų atsakomybės“, – sako R. Karbauskis.

Priėmus naują Sporto įstatymą, šiais metais valstybės biudžeto lėšos skirstomos per Sporto rėmimo fondą, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Projektams finansuoti skiriama 13,2 mln. Eur.

„Įsigaliojus naujai tvarkai Lietuvos visuomenė tikisi skaidrumo bei racionalaus lėšų skirstymo, todėl STT antikorupcinisvertinimas šiame etape yra būtinas“, – sako LVŽS pirmininkas.