Naujienų srautas

Sportas2019.09.23 13:32

LKL pirmenybėse – atgimusio „Nevėžio“ startas prieš „Dzūkiją“

LRT.lt 2019.09.23 13:32

Ant egzistavimo ribos vasarą balansavęs Kėdainių „Nevėžis“ šį vakarą pradės 2019–2020 m. LKL sezoną, rašo oficialus lygos portalas.

Vyriausiajam treneriui Mariui Kiltinavičiui tai bus debiutas aukščiausiame šalies divizione, septyni iš 12 žaidėjų taip pat dar nėra ragavę LKL duonos.

„Labiausiai jaudinausi prieš 16 metų per pirmas rungtynes su savo treniruojamais vaikais, – rungtynių rytą LKL.lt apie savo debiutą sakė M. Kiltinavičius. – Bet, žinoma, virpuliukas yra, laukiu rungtynių.“

„Nevėžis“ šį vakarą viešės Alytuje, kur kovos su „Sintek–Dzūkija“. Rungtynės prasidės 18.30 val.

Lažybininkai šio vakaro favoritu laiko „Sintek–Dzūkiją“ – jai suteikiama 63,5 proc. tikimybė laimėti pirmas sezono rungtynes.

Generalinį rėmėją praėjusį penktadienį radusi ir pavadinimą pakeitusi Alytaus komanda sezoną pasitinka su netektimis. Dėl traumų per pasirengimo rungtynes iš rikiuotės iškrito Gabe‘as DeVoe ir Lukas Kvedaravičius.

G. DeVoe dėl patemptos čiurnos praleis pirmas tris čempionato savaites, L. Kvedaravičius nesportuos dar mažiausiai savaitę.

„Esame optimistai ir darysime viską, kas mūsų jėgose, – sakė „Dzūkijai“ šį sezoną vadovaujantis Valdemaras Chomičius. – Ne tas čempionas, kuris visada laimi, o tas, kuris moka čempioniškai kovoti iki pabaigos. Aišku, „Žalgiris“ visada laimi, jie čempionai, bet mūsų sąlygos kitokios. Jei pavyks kovoti iki galo, tai bus didelė pergalė mums.“

M. Kiltinavičiaus pozicijos geresnės – „Nevėžis“ visa sudėtimi pasirengęs pradėti sezoną.

Vis dėlto jo sudėtyje – tik penki LKL duonos ragavę krepšininkai, daugiausiai patirties turės 33-ejų kapitonas Arminas Urbutis.

„Pagrindiniai akcentai – išpildyti tai, ką ruošėmės gynyboje ir puolime, – pabrėžė M. Kiltinavičius. – Trūksta laiko, pradėjome pasirengimą gerokai pavėlavę. Bet tikiuosi, kad turimą laiką išnaudojome produktyviai.“

Praėjusį sezoną komandos baigė lentelės dugne – „Dzūkija“ liko aštunta (12 pergalių – 24 pralaimėjimai), „Nevėžis“ buvo devintas (8-28).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi