Sportas

2019.09.23 11:01

Gitanas Nausėda ir Saulius Skvernelis pareiškė užuojautą dėl olimpiečio Vytauto Briedžio netekties

atnaujinta 11.33
ELTA2019.09.23 11:01

Prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis pareiškė užuojautą sekmadienį užgesus Lietuvos irklavimo legendos Vytauto Briedžio gyvybei.

„Netekome šaliai nusipelniusio sporto meistro, trenerio, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo iniciatoriaus Vytauto Briedžio. Jo vardą atmintyje siejame su neužmirštamomis irklavimo pergalėmis.

Vytautas Briedis daug metų atidavė šiam sportui ir savo darbais svariai prisidėjo prie jo stiprėjimo“, – prezidento žodžius cituoja Prezidento komunikacijos grupė.

V. Briedis apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ ir Sporto garbės komandoro ženklu, LTOK Garbės ženklu, Olimpine žvaigžde ir Olimpiniu žiedu.

Reikšmingi V. Briedžio nuopelnai ir siekiant Lietuvos nepriklausomybės – jis buvo išrinktas Lietuvos Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo delegatu, yra apdovanotas Sausio 13‑osios atminimo medaliu.

Dėl skaudžios netekties prezidentas nuoširdžiai užjaučia V. Briedžio šeimą, bičiulius, kolegas ir visą Lietuvos sporto bendruomenę.

Užuojautą dėl Vytauto Briedžio mirties pareiškė ir Vyriausybės vadovas.

„Lietuvos sporto bendruomenė neteko garsaus savo nario, žmogaus, kuris daug jėgų ir energijos skyrė olimpiniam judėjimui, aktyviai sprendė įvairius sporto reikalus. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems, bičiuliams, bendražygiams, visiems, kuriems teko garbė pažinoti šią asmenybę“, – sakoma premjero užuojautoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.