2019.09.23 07:48

Du turai paeiliui: Neymaras vėl paskutinėmis minutėmis išplėšė PSG pergalę

LRT.lt2019.09.23 07:48

Paryžiuje nebepageidaujamas Neymaras antrą savaitę paeiliui pademonstravo, kodėl jis – vienas geriausių futbolininkų pasaulyje. Brazilo vedama PSG ekipa 1:0 (0:0) palaužė Liono „Olympique“ atstovus.

Vienintelį mačo įvartį Neymaras pelnė 87-ąją minutę, kai, pasinaudojęs gražiu savo komandos puolimu, priėmė perdavimą baudos aikštelėje, vienu judesio atsilaisvino ir nukreipė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą.

Prieš savaitę brazilas taip pat sugebėjo PSG klubui iškovoti 3 taškus – tada jis 92-ąją minutę nuostabiu smūgiu per save nuginklavo varžovų vartus ir išplėšė saviškiams pergalę prieš „RC Strasbourg“ .

Krašto puolėjas tada buvo nušvilptas Paryžiaus gerbėjų, kadangi vasarą norėjo išvykti į Barseloną. Vis dėlto, persikėlimas neįvyko ir futbolininkas turėjo grįžti į aikštę kaip PSG komandos narys.

Pristatant brazilą prieš susitikimą jis buvo nušvilptas ir susilaukė necenzūrinių skanduočių.

Nepanašu, kad įvarčiai suminkština gerbėjų širdis, tačiau Neymaras turi bent iki žiemos persikėlimų „lango“ įrodyti savo atsidavimą klubui.