Naujienų srautas

Sportas2019.09.22 22:27

Po pirmos sezono pergalės Jasikevičius džiaugsmu nespinduliavo: čia svarbiausia buvo laimėti

LRT.lt 2019.09.22 22:27

Kauno „Žalgiris“ LKL čempionų titulo gynybą pradėjo nesunkia pergale (94:63) Šiauliuose prieš vietos komandą. Nepaisant didelio rezultato, laimėtojų treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugsmu per daug nespinduliavo.

Strategas išskyrė tai, kad pirmos sezono rungtynės visada yra išskirtinės, o jose svarbiausia yra pasiekti pergalę.

„Svarbiausia čia buvo laimėti, nes pirmosios sezono rungtynės visuomet būna specifinės. Jos gali ir nepavykti, bet šiandien viskas buvo neblogai. Kartais atrodėme tikrai gražiai.

Šiuo metu man svarbiausia yra žaidėjų pasiruošimas, fizinės savybės, nes tai yra baziniai dalykai. Žaidėjai, kurie sportavo nuo pat pradžių yra gerai pasiruošę, rinktinės krepšininkai irgi yra neblogoje formoje. Juos reikia atgaivinti, įvesti į sistemą“, – aiškino Š.Jasikevičius.

Rungtynes nuo suolo pradėjo komandos naujokas Jockas Landale`as, tačiau treneris tokio savo sprendimo nesureikšmino.

„Daug nenoriu apie tai kalbėti, nes jis turėjo tik 2-3 treniruotes, labai sunku spręsti. Bet yra labai geras atsidavimas, bendravimas, noriai priima informaciją“, – apie australą sakė Jasikevičius.

Treneris taip pat išskyrė ir nemažą rotaciją bei teigė, jog norėjo suteikti žaidybinio laiko ir į ritmą įvesti visus registruotus žaidėjus.

„Kažkiek norisi, kad visi įeitų į sistemą, kad nepervargtų. Rinktinės žaidėjai sugrįžo iš fizinio ir emocinio piko, kur turėjo rodyti geriausią savo krepšinį. Jie šauniai įsijungė į komandą. Naujiems žaidėjams reikia viską perprasti. Daug ką bandome, stengiamės, kad jie pamatytų įvairias situacijas ir tas procesas, manau, dar tęsis kokį mėnesį“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi