2019.09.22 22:13

Madrido „Real“ atlaikė „Barcelona“ šturmą ir iškovojo Ispanijos Supertaurę

LRT.lt2019.09.22 22:13

Madrido „Real“ krepšinio klubas iškovojo pirmąjį sezono trofėjų – Pablo Laso auklėtiniai 89:79 nugalėjo principinius varžovus „Barcelona“ ir į viršų kėlė Ispanijos Supertaurę.

Sostinės komanda pirmoji turėjo vytis varžovus (0:6), tačiau vėliau palaipsniui perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir antrajame kėlinyje pirmą kartą pabėgo dviženkliu pranašumu (36:25).

Vėliau „Real“ ir toliau sėkmingai dominavo aikštėje ir netrukus jų persvara pasiekė naują rekordinę 18 taškų ribą (47:29).

Tačiau po pertraukos „Barcelona“ pradėjo vis grėsmingiau artėti ir po kurio laiko Madrido ekipos persvara vėl buvo tik vienženklė (64:56).

Ketvirtajame kėlinyje katalonai buvo priartėję ir iki keturių taškų ribos (65:69), tačiau tada Madrido komanda vėl įjungė aukštesnę pavarą ir jos nebepaleidę iškovojo pirmą sezono trofėjų.

Laimėtojų komandoje Facundo Campazzo pelnė 16 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Fernandezas ir J.Mickey (7 atk. kam.) – po 10, Jaycee Carrollas, Sergio Llullas, Nicolas Laprovittola ir Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) surinko po 9 taškus.

„Barcelona“ gretose geras rungtynes sužaidę buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, kuris įmetė 23 taškus, Nikola Mirotičius pridėjo 14 (6 atk. kam.), Cory Higginsas (5 atk. kam.) ir Malcolmas Delaney surinko po 13.