2019.09.22 20:35

„Liverpool“ išnešė sveiką kailį iš Londono, išsigelbėjo ir mažumoje žaidęs „Arsenal“

LRT.lt2019.09.22 20:35

Sekmadienio vakarą baigėsi šeštasis Anglijos „Premier“ lygos turas, o paskutinėse dviejose jo rungtynėse netrūko intrigos. Centrinėje turo dvikovoje Londone vietos „Chelsea“ kibo į atlapus lygos favoritams „Liverpool“, tačiau pastarieji atsilaikė ir iškovojo pergalę 2:1 (2:0).

Į priekį svečiai išsiveržė praktiškai įpusėjus pirmam kėliniui, kai po gražios kombinacijos kamuolį į tinklą galingu smūgiu pasiuntė komandos gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Gana greitai po to „Chelsea“ įmušė ir savo įvartį, kai kamuolį iš arti į vartus nukreipė komandos kapitonas Cesaras Azpilicueta, tačiau teisėjas, pasinaudojęs VAR pagalba, užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tačiau įskaitė netrukus kitoje aikštės pusėje kritusį tikslų smūgį, kai Liverpulio komandos persvarą smūgiu galva padidino Roberto Firmino.

Po pertraukos „Chelsea“ padidino spaudimą ir tai davė vaisių, kai atraminis komandos saugas N’Golo Kante stipriu smūgiu sumažino atsilikimą.

Nepaisant to, dar kelių dėkingų progų Franko Lampardo auklėtiniai neišnaudojo ir liko be taškų.

Kitame susitikime Londono „Arsenal“ paskutinėmis mačo minutėmis parodė charakterį ir, per tris minutes pelnę du įvarčius, 3:2 palaužė „Aston Villa“ pasipriešinimą.

„Kanonieriams“ itin prastai susiklostė pirmasis kėlinys – jo metu ne tik buvo praleistas Johno McGinno įvartis, tačiau dėl dviejų geltonų kortelių iš aikštės buvo išvydas Ainsley`us Maitlandas-Nilesas.

Nepaisant kiekybinio deficito, po pertraukos komandos naujokas Nicolas Pepe rezultatą išlygino, bet neilgam – jau po minutės svečiui vėl į priekį išvedė Wesley.

Tačiau ir dar nebuvo pabaiga – pačioje rungtynių pabaigoje du įvarčius per tris minutes įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Calumas Chambersas ir Pierre`as Emerickas Aubameyangas ir taip padėjo išplėšti savo komandai svarbius tris taškus.

Pasibaigus šešiems turams pirmi lieka maksimalų taškų kiekį (18) surinkę „Liverpool“, antri su 13 yra praėjusių dviejų sezonų čempionai „Manchester City“, treti kiek netikėtai įsikūrę „Leicester City“, o ketvertą užbaigia puikų sugrįžimą surengę „Arsenal“ – abi komandos turi po 11 taškų.