2019.09.21 23:55

Ispanijoje – dar vienas antausis „Barcelona“ ekipai

LRT.lt2019.09.21 23:55

Ispanijos čempionate ir toliau stabilumo neranda titulą ginantys „Barcelona“ futbolininkai – šeštadienio vakare vykusiose rungtynėse Ernesto Valverde auklėtiniai išvykoje 0:2 turėjo pripažinti „Granada“ komandos pranašumą.

Nemalonumai katalonams prasidėjo jau antrąją minutę, kai šeimininkus į priekį išvedė Ramonas Azeezas.

Po pertraukos šalies čempionų treneris į aikštę metė ir Lionelį Messi, ir jaunąjį Ansu Fati, tačiau tas norimo rezultato nedavė – ekipos puolimo grandis įvarčių neatnešė, negana to, kėlinio viduryje „Granada“ pranašumą dar labiau padidino Alvaro Vadillo realizuotas 11 m baudinys.

Nominalūs dvikovos favoritai po tokio smūgio neatsitiesė ir patyrė nesėkmę, kuri jiems jau buvo antroji per penkerias šio sezono rungtynes.

Kitose rungtynėse taškus barstė ir dar vienas pretendentas į titulą.

Madrido „Atletico“ namuose be įvarčių išsiskyrė su Vigo „Celta“ ekipa.

Įdomu tai, kad šeštadienio vakarą laimėjusi „Granada“ su 10 taškų bent laikinai tapo čempionato lydere, tačiau situacija gali pasikeisti sekmadienį, kai tiek pat taškų turinti „Sevilla“ namuose priims 8 taškus surinkusį Madrido „Real“.

Tas rungtynes laimėjusi komanda galėtų tapti turnyro lydere.