2019.09.21 23:43

Milano derbyje stipresni buvo „Inter“, dar sykį laimėjo ir „Juventus“

LRT.lt2019.09.21 23:43

Italijoje šeštadienį buvo žaidžiami „Serie A“ pirmenybių susitikimai, o centrinėje turo dvikovoje „Inter“ klubas miesto derbyje 2:0 palaužė AC „Milan“ futbolininkus.

Pirmąjį įvartį rungtynėse antrojo kėlinio starte pelnė „Inter“ klubo saugas iš Kroatijos Marcelo Brozovičius, o dvikovai jau einant į pabaigą savo komandos persvarą įtvirtino Romelu Lukaku.

Ankstesnėse dienos rungtynėse sveiką kailį išnešė čempionų titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai, namuose 2:1 nugalėję „Hellas Verona“ ekipą.

Tiesa, šeimininkams rungtynės prasidėjo sunkiai – pirmam kėliniui dar neįpusėjus jie buvo priversti vytis varžovus, kai galingu smūgiu iš toli „Juventus“ legendą Gianluigi Buffoną nuginklavo Miguelis Veloso.

Tačiau dar iki pertraukos Turino komandos naujokas Aaronas Ramsey rezultatą išlygino, o antrojo kėlinio starte 11 m baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo pelnė antrąjį ir pergalingą komandos įvartį.

Visas ketverias žaistas čempionato rungtynes laimėję „Inter“ su 12 taškų lentelėje rikiuojasi pirmi, o jiems į nugaras kvėpuoja „Juventus“ su 10 taškų.