2019.09.21 22:00

Triuškinamos „Bayern“ pergalės fone – pirmasis Coutinho įvartis

LRT.lt2019.09.21 22:00

Vokietijos čempionato penktojo turo rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, namuose 4:0 sutriuškinę „Koln“ vienuolikę.

Titulą ginantiems „Bayern“ futbolininkams gerą toną davė ankstyvas įvartis – Robertas Lewandowskis jau trečiąją minutę išvedė savo komandą į priekį.

Dar vieną įvartį Lenkijos rinktinės puolėjas pridėjo iškart po pertraukos, o netrukus už tiesioginę raudoną kortelę iš aikštės buvo išvytas svečių žaidėjas Kingsley`us Ehizibue.

Tuo bavarai pasinaudojo puikiai, o ypatingai sublizgėjo Phillipe`as Coutinho – pirma pats brazilas pelnė trečią komandos įvartį realizuodamas 11 baudinį, o dar vėliau asistavo Ivanui Perisičiui, kuris sudavė paskutinį ketvirtą smūgį.

Nepaisant didelės pergalės, dabartiniai šalies čempionai dar nėra pirmi – vietą lentelės viršuje išsaugojo Leipcigo „Red Bull“ futbolininkai, išvykoje 3:0 sutriuškinę Brėmeno „Werder“ komandą.

Leipcigo komanda per penkias rungtynes surinko 13 taškų ir antroje vietoje esančius „Bayern“ futbolininkus lenkia dviem taškais.