2019.09.19 22:54

Arlauskis užsidirbo geltoną kortelę, tačiau lietuvio klubas pergale pradėjo naująjį Europos lygos sezoną

Visi rezultatai
LRT.lt2019.09.19 22:54

Ketvirtadienio vakarą pergalę pasirodymą 2019–2020 m. sezono Europos lygos kovose pradėjo vartininko iš Lietuvos Giedriaus Arlausko atstovaujamas Klužo CFR klubas iš Rumunijos. CFR futbolininkai namuose 2:1 (1:1) įveikė Romos „Lazio“ vienuolikę iš Italijos.

„Lazio“ ekipa pirmoji išsiveržė rungtynėse po 25-ąją minutę Bastoso pelnyto įvarčio.

Santykį dvikovoje realizuotu 11 m baudiniu 41-ąją minutę išlygino CFR futbolininkas Ciprianas Ioanas Deacas.

Įpusėjus antrojo kėlinio laikui, 75-ąją minutę, dar vieną įvartį šeimininkams pelnė Billelas Omranis.

85-ąją minutę už laiko vilkinimą geltona kortele buvo nubaustas G. Arlauskis.

Per likusį laiką CFR atlaikė varžovų šturmą ir įsirašė pirmąją pergalę E grupės turnyre.

Kitose šios grupės rungtynėse prancūzų „Rennes“ vienuolikė namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Glazgo „Celtic“ (Škotija).