2019.09.18 21:47

Čempionų lyga: dviejų įvarčių persvarą iššvaistę „Tottenham“ futbolininkai nepajėgė palaužti „Olympiakos“

LRT.lt2019.09.18 21:47

Trečiadienį tęsiasi naujojo UEFA čempionų lygos sezono grupių etapo varžybos. Kaip ir antradienį, iškart užfiksuota staigmena – suklupo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai.

Praėjusio sezono finalininkai B grupės mače svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su dvikovos autsaideriais laikyta Pirėjo „Olympiakos“ vienuolike.

Pirmąjį susitikimo įvartį 26-ąją minutę pelnė Harry Kane`as. Puolėjas pats susikūrė progą, kai bandydamas apsivaryti varžovą buvo nuverstas baudos aikštelėje, o teisėjas parodė į 11 metrų žymą. Anglas ramiai realizavo progą ir išvedė savo ekipą į priekį.

Po dar 4 minučių jau sužibėjo praėjusio sezono klubo herojus Lucasas Moura. Jis pasižymėjo po puikaus Beno Davieso žaidimo – gynėjas aikštės viduryje perėmė kamuolį, priartėjo prie baudos aikštelės ir surado brazilą, kuriam teliko ataką užbaigti gražiu smūgiu.

44-ąją minutę aikštės šeimininkai sušvelnino rezultatą. Progą sukūrė Danielį Podence`ą varžovų baudos aikštelėje puikiu perdavimu suradęs Mathieau Valbuena.

Po dar 10 minučių jau minėtas M. Valbuena išlygino rezultatą po jau antrojo mačo 11 metrų baudinio. Prancūzas buvo nugriautas varžovų baudos aikštelėje ir ramiai pasinaudojo proga išlyginti rezultatą.

Trečiadienį rungsis ir kiti du B grupės klubai – Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Miuncheno „Bayern.

Taip pat trečiadienį A grupės rungtynėse susitiko „Club Brugge“ ir Stambulo „Galatasaray“. Šis mačas baigėsi taikiai ir be įvarčių – 0:0.

Antrosios grupės rungtynės tarp PSG ir Madrido „Real“ – jau trečiadienį 22 val.