Naujienų srautas

Sportas2019.09.18 12:44

Tik emocijos? Apsistumdę Golubickas ir Tadičius sukirto rankomis

LRT.lt 2019.09.18 12:44

Po antradienio vakare vykusių LFF taurės rungtynių tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ pagrindinis aptariamas dalykas buvo tai, kaip po paskutinio įvarčio apsistumdė marijampoliečiai Paulius Golubickas ir Josipas Tadičius. Tačiau panašu, jog į rimtesnį konfliktą tai nepavirs.

Incidentas nutiko pačioje rungtynių pabaigoje – prie vilniečių vartų kamuolį perėmęs P. Golubickas, nepaisydamas greta laisvo buvusio Josipo Tadičiaus, pats nusprendė smūgiuoti į vartus, tačiau jo smūgį vartininkas atrėmė.

Nors greta buvęs ekipos gynėjas Michaelis Blauensteineris ir įmušė ketvirtą komandos įvartį, tačiau akivaizdu, jog J. Tadičiaus tai netenkino – jis agresyviai priėjo prie P. Golubicko, žaidėjai susirėmė galvomis, o kroatas vėliau dar ir stumtelėjo komandos draugą.

P. Golubickas atrodė sutrikęs ir skėsčiojo rankomis, o J. Tadičius iš karto po finalinio švilpuko nėrė į komandos rūbinę.

Tiesa, nepraėjus nė parai situaciją ėmėsi glaistyti pats klubas, savo socialiniuose tinkluose išplatinęs nuotrauką, kurioje abu įvykio „kaltininkai“ užfiksuoti spaudžiantys vienas kitam rankas.

Kol kas klubas nepranešė apie tai, ar imsis kokių papildomų veiksmų dėl tokio incidento.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi