2019.09.17 22:09

„Sūduvos“ pergalės fone – arti muštynių buvusių Golubicko ir Tadičiaus konfliktas

LRT.lt2019.09.17 22:09

Antradienį LFF taurės pusfinalio mače Marijampolės „Sūduva“ namie 4:2 įveikė Vilniaus „Žalgirį“, tačiau nugalėtojų gretose rungtynių pabaiga nepraėjo be nesklandumų. Po paksutiniojo įvarčio konfliktavo Paulius Golubickas ir Josipas Tadičius.

120-ąją minutę jaunasis lietuvis atėmė kamuolį dešiniajame krašte ir įbėgo į oponentų baudos aikštelę. Jis turėjo galimybę atlikti kroatui atlikti perdavimą, po kurio lengvai būtų pelnytas įvartis.

Vietoje to krašto puolėjas smūgiavo pats ir pataikė į varžovų vartininką. Kamuolys atšoko Michaeliui Blauensteineriui, kuris pats užbaigė ataką ir pelnė ketvirtąjį šeimininkų įvartį.

J. Tadičius ne juokaus įsiuto ant jaunesnio komandos draugo, kuris taip pat nesiruošė atsitraukti. Kroatas net galva trinktelėjo lietuviui.

Susipykusius futbolininkus išskyrė kiti aikštėję buvę komandos nariai.

Įvarčio ir incidento epizodą galite pamatyti žemiau esančiame rungtynių įraše. Epizodo pradžia – apie 2 val. 41,26 min. arba 120-ąją susitikimo minutę.