2019.09.17 21:51

Čempionų lygos startas: nuo fiasko išsigelbėjo favoritais laikyti „Lyon“ ir „Inter“ klubai

LRT.lt2019.09.17 21:51

Antradienį startavo 2019-2020 metų UEFA čempionų lygos sezonas. Pirmuosiuose susitikimuose netikėtai taškus barstė Milano „Inter“ ir Liono „Olympique“ vienuolikės.

Italijos grandai F grupės mače 1:1 (0:0) lygiosiomis sužaidė su Prahos „Slavia“ klubu.

Pirmąjį įvartį tik 84-ąją minutę nigerietis Peteris Olayinka. Jis pasinaudojo komandos draugo smūgio, po kurio kamuolį buvo priverstas atmušti „Inter“ vartų sargas Samiras Handanovičius.

Rezultatą jau per pridėtą laiką išlygino Nicolo Barella. Jam asistavo Stefano Sensi.

Dar šioje grupėje antradienį laukia Dortmundo „Borussia“ ir „Barcelona“ komandų akistata.

Taip pat staigmena užfiksuota G grupės starte, kur lygiosiomis sužaidė „Lyon“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubai – 1:1 (0:1).

Pirmeji į priekį išsiveržė Rusijos futbolininkai. Po Artiomo Dzyubo perdavimo pasižymėjo iranietis Sardaras Azmounas.

50-ąją minutę Prancūzijos klubas išlygino rezultatą. Po 11 metrų baudinio pasižymėjo jį uždirbęs Memphis Depay`us.

Dar šioje grupėje antradienį laukia Lisabonos „Benfica“ ir „RB Leipzig“ dvikova.