2015.08.02 13:43

T. Duškinas nepateko į 50 metrų plaukimo peteliške pusfinalį (komentaras)

DELFI.lt, LRT.lt2015.08.02 13:43

Pasaulio plaukimo čempionato Kazanėje vyrų 50 metrų plaukimo peteliške atrankoje lietuvis Tadas Duškinas distanciją įveikė per 23,82 sekundės ir savo plaukime buvo pirmas, tačiau bendroje įskaitoje liko 20-as ir į pusfinalį nepateko.

Tai buvo geriausias lietuvio sezono rezultatas.

„Savo pasirodymą vertinu nepatenkinamai, nes nepagerinau savo asmeninio laiko“, – teigė T. Duskinas

Pasak sportininko, pirmas startas visada būna pilnas streso ir teigė, kad reikia palūkėti kitų varžybų pradžios.

20. Tadas Duškinas (Lietuva) - 23,82 sek.

Iš viso šios rungties atrankoje kovos 82 plaukikai. Į pusfinalį pateko 16 pajėgiausiųjų sportininkų.