Sportas

2019.09.16 12:34

Rasistinius žodžius Lukaku adresu laidęs apžvalgininkas neteko darbo

LRT.lt2019.09.16 12:34

Italijos televizija „TopCalcio24” pranešė, jog daugiau nebesinaudos apžvalgininko Luciano Passirani paslaugomis po to, kai šis tiesioginiame eteryje rasistiškai pasisakė apie Milano „Inter“ puolėją Romelu Lukaku.

Kalbėdamas apie Belgijos rinktinės puolėją L. Passirani negailėjo jam pagyrų, tačiau jos greitai tapo rasistiniais pareiškimais.

„Jei stosi su juo į dvikovą vienas prieš vieną, neturėsi jokių šansų, jis tave nužudys. Vienintelis kelias kaip jį sustabdyti – galbūt duoti jam dešimt bananų, kad jis juos suvalgytų“, – pasisakė apžvalgininkas.

Nors L. Passirani iškart puolė atsiprašinėti už savo žodžius, tai jo neišgelbėjo – televizijos direktorius Fabio Ravezzani teigė, jog daugiau televizijos transliacijose L. Passirani nebedirbs.

„L. Passirani, norėdamas pagirti futbolininką, panaudojo metaforą, kuri pasirodė esanti rasistiška. Mes negalime toleruoti tokių klaidų, net jei jos yra trumpos ir momentinės“, – sprendimą aiškino F. Ravezzani.

LRT.lt primena, jog prieš kelias savaites R. Lukaku nukentėjo nuo „Cagliari“ komandos sirgalių, kurie jo adresu skleidė beždžionių garsus.