Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena – dviejų įvarčių pranašumo neišlaikę Londono „Arsenal“ futbolininkai lygiosiomis sužaidė su „Watford“ vienuolike 2:2 (2:0).
Pirmąjį susitikimo įvartį 21-ąją minutę po Seado Kolašinaco rezultatyvaus perdavimo pelnė Londono ekipos puolėjas Pierre`as-Emerickas Aubameyangas.
Po dar 11 minučių jis padvigubino pirmaujančios ekipos pranašumą. Šįkart asistavo 22-ejų anglas Ainsley Maitlandas-Nilesas.
Po pertraukos cituacija ėmė kisti – 53-iąją minutę Gerardas Deulofeu pasinaudojo kvaila varžovų klaida savoje baudos aikštelėje ir atrado Tomą Cleverley, sušvelninusį „Watford“ atsilikimą.
81-ąją minutę į „Arsenal“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo ir lygiąsias savo ekipai iškovojo Roberto Pereyra.
Londoniečiai po 5 turų yra surinkę 8 taškus ir rikiuojasi 7-oje turnyrinės lentelės pozicijoje. „Watford“ ekipa, savo ruožtu, turi 2 taškus ir lieka paskutiniai.
Kiek anksčiau sekmadienį Liverpulio „Everton“ 1:3 nusileido „Bournemoth“ klubui ir nukrito į 11-ąją poziciją. Liverpulio komanda turi 7 taškus. Tiek pat yra surinkę ir akistatos nugaėtojai, kurie dėl palankesnio įvarčių santykio yra aštunti.