2019.09.14 23:56

„Barcelona“ pergalės fone –16-mečio talento įvartis ir rezultatyvus perdavimas

LRT.lt2019.09.14 23:56

Šeštadienį ketvirtojo Ispanijos pirmenybių turo susitikimą sužaidė „Barcelona“ futbolininkai. Katalonijos ekipa 5:2 (2:1) sutriuškino „Valencia“ klubą.

Šios rungtynės buvo ypatingos 16-mečiui Anssumane Fati iš Bisau Gvinėjos. Talentingasis afrikietis jau 2-ąją minutę pasižymėjo po Frenkie de Jongo rezultatyvaus perdavimo. Tai buvo antrasis jo įvartis vilkint „Barcelona“ marškinėlius ir pirmasis klubo „Camp Nou“ stadione.

Po dar 5 minučių A. Fati jau atliko rezultatyvų perdavimą tam pačiam F. de Jongui, kuris padvigubino pirmaujančios ekipos pranašumą.

29-ąją minutę rezultatą sušvelnino Kevinas Gameiro. Jam asistavo Rodrigo.

„Barcelona“ tęsė dominavimą po pertraukos – 52-ąją minutę trečią katalonų įvartį pelnė Gerardas Pique. 61-ąją minutę po Arthuro rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo ką tik A. Fati pakeitęs Luisas Suarezas. 82-ąją minutę tas pats L. Suarezas atliko dublį.

90-ąją minutę Valensijos klubas dar pelnė paguodos įvartį. Pasižymėjo Maxi Gomezas.

Kiek anksčiau sekmadienį netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Atletico“ komanda. Sostinės ekipa 0:2 (0:0) nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ atstovams.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Martinas Odegaardas (58-ąją min.) ir Natcho Monrealis (61-ąją min.).

Po 4 turų „Atletico“ turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą. Jų sąskaitoje 9 taškai. Už jų – vienu tašku mažiau turintys Madrido „Real“ futbolininkai, šeštadienį 3:2 įveikė Valensijos „Levante“ komandą.

„Barcelona“ yra surinkę 7 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje vietoje. „Real Sociedad“ taip pat turi 7 taškus, tačiau dėl prastesnio įvarčių santykio yra šešti.