2019.09.14 21:28

Staigmena: sezono atradimo vedamas „Norwich City“ klubas palaužė čempionus „Manchester City“ atstovus

LRT.lt2019.09.14 21:28

Paskutiniajame šeštadienio „Premier“ lygos mače užfiksuota sensacija: „Norwich City“ futbolininkai 3:2 (2:1) patiesė čempionų titulą ginančius „Manchester City“ atstovus.

Nugalėtojus į priekį vedė naudingiausias pirmojo sezono mėnesio futbolininkas – suomis Teemu Pukki. Jis pasižymėjo įvarčiu 50-ąją min. ir rezultatyviu perdavimu 28-ąją min, kai sukūrė progą įvartį pelnyti Toddui Cantwellui.

Suomio sąskaitoje šį sezoną jau yra 6 įvarčiai.

Dar „Norwich“ gretose 18-ąją minutę pasižymėjo Kenny McLeanas.

Čempionams 45-ąją minutę po Bernardo Silva rezultatyvaus perdavimo įvartį įmušė Sergio Aguero.

88-ąją minutę vilties suteikė tikslus Rodri smūgis, tačiau „Manchester City“ atsitiesti nebepajėgė.

Po 5 turų Mančesterio ekipa yra surinkusi 10 taškų ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

„Norwich“ sąskaitoje – 6 taškai ir 12-oji pozicija.