2019.09.14 16:25

Vis dar nenugalėti: dar vienas puikus „Liverpool“ pasirodymas ir penktoji pergalė iš tiek pat galimų

LRT.lt2019.09.14 16:25

Šeštadienį po rinktinių pertraukos sugrįžo Anglijos „Premier“ lygos futbolas. Vieni  favoritų – „Liverpool“ futbolininkai 3:1 (2:1) įveikė „Newcastle United“ atstovus ir toliau liko vienintele ekipa, nepraradusia taškų.

Tai buvo penktoji lygos lyderių pergalė iš tiek pat galimų.

Vis dėlto, labiausiai įsimintinas rungtynių epizodas priklausė pralaimėjusiai komandai. 7-ąją minutę po kontratakos nuostabiu smūgiu iš 15-16 metrų pasižymėjo „Newcastle“ krašto gynėjas Jetro Willemsas.

„Liverpool“ atsakė 28-ąją minutę. Puikiai kairiajame krašte sužaidė Andy Robertsonas. Gynėjas apsivarė vieną varžovą, iškišo perdavimą Sadio Mane, kuris taip pat puikiu smūgiu pasižymėjo ir išlygino rezultatą.

Po dar 12 minučių vėl žodį tarė S. Mane. Šis chaotiškoje mikrodvikoje įveikė varžovų vartininką Martiną Dubravka ir išvedė savo ekipą į priekį.

Pergalę jau po pertraukos, 72-ąją minutę su Roberto Firmino gražiai sužaidė Mohamedas Salah. Egiptietis pelnė trečiąjį „Liverpool“ įvartį ir įtvirtino savo komandos pergalę.

„Liverpool“ yra surinkę 15 taškų, o „Newcastle“ sąskaitoje – 4 taškai ir tik 16-oji vieta.