2019.09.14 16:03

Ispanijoje – Karimo Benzema dublis ir išvargta „Real“ pergalė

LRT.lt 2019.09.14 16:03

Šeštadienį tęsėsi klubinio futbolo sezonas. Pergalę Ispanijos pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Madrido „Real“ atstovai, namie 3:2 (3:0) nukovę Valensijos „Levante“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito jau 25-ąją minutę. Kamuolį iš baudos aikštelės prieigos paskersavo Danielis Carvajalis, o arčiau vartų atsirado Karimas Benzema, galva nukreipęs kamuolį į vartus.

Po dar 6 min. Greitos atakos metu Jamesas Rodriguezas atrado K. Benzema, kuris pasižymėjo jau antrą kartą mače ir padvigubino „Real“ pranašumą.

40-ąją min. vėl kontratakos metu varžovus nepasiruošusius užklupo nepasiruošusius. Šįkart Vinicius Junioras iš dešinės baudos aikštelės pusės parideno kamuolį link vartų, o ten perdavimą „uždarė“ Casemiro.

„Levante“ beveik atsitiesė po pertraukos. 49-ąją min. pasižymėjo Borca Mayoralis, o jau 75-min. rezultatą dar labiau sušvelnino Gonzalo Melero. Vis dėlto, susitikimo autsaideriai išsigelbėti nebepajėgė.

Sužaidus 4 turus „Real“ su 8 taškais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. „Levante“, savo ruožtu, penkti su 6 taškais.