Sportas

2019.09.14 07:37

„Premier“ lygos mėnesio futbolininku tapo suomis Pukki

LRT.lt2019.09.14 07:37

Su trenksmu į „Premier“ lygą įsiveržęs „Norwich City“ futbolininkas Teemu Pukki pripažintas geriausiu rugpjūčio mėnesio lygos futbolininku.

Su „Norwich“ ekipa pernai „Championship“ divizioną laimėjęs suomis šį sezoną pradėjo tiesiog fantastiškai – per ketverias rungtynes pelnė penkis įvarčius ir padėjo komandai pasiekti pirmąją pergalę.

„Jaučiuosi tikrai pagerbtas. Turiu padėkoti savo komandos draugams ir komandos treneriui, kad tai įvyko. Tikiuosi ir toliau mušti įvarčius bei taip padėti savo komandai“, – sakė suomis.

Tiesa, jo įvarčiai kol kas „Norwich“ daug sėkmės neatnešė, komanda žengia priešpaskutinėje, devynioliktoje, vietoje, o šeštadienį dar laukia čempioniškas „Manchester City“ išbandymas.

T. Pukki yra tik trečiasis suomis, gavęs šį apdovanojimą. Pirmasis dar 1999 m. buvo „Liverpool“ atstovas Sami Hyypia, antrasis – 2004 m. prizą laimėjęs Mikaelis Forssellas („Birmingham“).

Geriausiu mėnesio treneriu pripažintas Jurgenas Kloppas, kurio vadovaujamas „Liverpool“ laimėjo visas ketverias rungtynes.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt