Naujienų srautas

Sportas2019.09.13 15:02

Klausimo apie Lietuvą sulaukęs Bryantas – apie Marčiulionį ir Sabonį bei lietuvių universalumą

Pekine po sužaisto pirmojo pusfinalio susitikimo pasaulio taurės turnyre FIBA suorganizavo specialią spaudos konferenciją, kurioje į iš viso pasaulio atvykusių žurnalistų klausimus dalinosi oficialiu turnyro ambasadoriumi tapęs Kobe Bryantas.

Visą karjerą Los Andželo „Lakers“ klube žaidęs ir tikrai NBA legenda tapęs K. Bryantas žibėjo ir tarptautiniame krepšinyje. Žvėrišką rezultatyvumą NBA lygoje demonstravęs krepšininkas dukart su JAV rinktine laimėjo olimpinius aukso medalius – 2008 ir 2012 metais.

Pokalbio su žurnalistais metu K. Bryantas sulaukė daugybės klausimų apie atskirų pasaulio taurės turnyro rinktinių žaidimą. Portalas LRT.lt paklausė, ką gyva NBA legenda žino apie Lietuvos krepšinį.

„Esu girdėjęs legendomis virtusių istorijų apie Šarūną Marčiulionį. Gaila, kad su juo nesu susitikęs akis į akį aikštėje, taičiau žinau, kad Michaelas (Michaelas Jordanas – LRT.lt) yra sakęs, jog prieš Š. Marčiulionį žaisti buvo sunkiausia“, – šypsojosi krepšininkas.

Arvydas buvo vienas pirmųjų mano matytų aukštaūgių, kuris taip puikiai dalijosi kamuoliu. Nežinau, ar tai jūsų krepšinio mokyklos dalis, bet Arvydas, turėjo neįtikėtinus įgūdžius. Reikia viso to išmokti nuo jaunų, o lietuviai krepšininkai, net ir nebūdavo įžaidėjo pozicijoje, puikiai dalinasi kamuoliu. Žaidėjai iš Lietuvos yra labai universalūs.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi