Naujienų srautas

Sportas2019.09.13 09:30

Ambicingi „Real“ planai: svajoja apie vietą NBA

LRT.lt 2019.09.13 09:30

Madrido „Real“ klubo prezidentas turi minčių ir nori pamatyti savo komandą vieną dieną rungtyniaujančią NBA pirmenybėse, rašo „Yahoo.com“.

Madrido komanda visoje Europoje yra žinoma kaip viena galingiausių ir per visą istoriją yra laimėjusi net 10 Eurolygos čempionų titulų, paskutinis kurių buvo iškovotas 2018-aisiais.

Ispanijos sostinės komanda taip pat laimėjo keturis šalies čempionų titulus iš pastarųjų penkių, tad F. Perezas mano, jog jo ekipa nusipelnė pasivaržyti su galingiausiais ir galėtų rungtyniauti Rytų konferencijoje.

„Krepšinyje mes žaidžiame daug nesvarbių rungtynių. Mano manymu, geriau žaisti mažiau, tačiau įdomesnių. Turiu svajonę vieną dieną „Real“ pamatyti NBA varžybose. Norėjau, jog jog mano komanda būtų įtraukta į Rytų konferenciją, tačiau gavau atsakymą, jog iki to – dar labai labai toli“, – kalbėjo klubo prezidentas.

F. Perezas taip pat užsiminė apie atskiros, Europos konferencijos NBA galimybę.

„Kitų komandų Ispanijoje galimybė jungtis prie NBA nedomina, tačiau yra Graikijos ir Turkijos klubų, su kuriais galėtume kurti atskirą Europos konferenciją“, – kalbėjo F. Perezas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi