Naujienų srautas

Sportas2019.09.12 16:47

Buvusi geriausia pasaulio tenisininkė planuoja grįžti į profesionalų sportą po 8 metų pertraukos

LRT.lt 2019.09.12 16:47

Belgijos tenisininkė Kim Clijsters yra pasiruošusi kitais metais, būdama 36-erių, grįžti į profesionalų sportą po aštuonerių metų pertraukos, praneša BBC.

Pirmą kartą Belgijos sportininkė karjerą nutraukusi buvo dar 2007-aisiais, norėdama pradėti šeimą. Tai nutiko praėjus vos dviem metams nuo tada, kai ji laimėjo pirmąjį savo „US Open“ turnyrą.

Į kortą grįžusi 2009-aisiais ji laimėjo dar du „US Open“ turnyrus, prie jų pridėjo vieną „Australian Open“ trofėjų, kol 2012-aisiais dar kartą paskelbė apie karjeros pabaigą.

„Nemanau, kad turiu kažkam kažką įrodinėti, tai priimu kaip iššūkį sau“, – apie savo grįžimą sakė sportininkė.

Kalbėdama „WTA Insider“ tinklalaidėje belgė taip pat teigė, jog „meilė šiam sportui vis yra čia. Tačiau kyla kitas klausimas – ar galiu pasiekti tokį lygį, kokiame pati norėčiau būti ir kur jausčiausi gerai. Noriu mesti sau iššūkį ir vėl būti stipri. Tai tarsi mano maratonas“.

Sportininkė planuoja grįžti kitų metų sausį, tačiau sako, jog planuoja sportuoti lanksčiu grafiku.

Kaip ankstesnė WTA reitingo lyderė (pirmoje vietoje ji buvo 2003-ųjų rugpjūtį), ji gali pretenduoti patekti į bet kurį „Grand Slam“ turnyrą. Jai reikės sužaisti bent trijuose turnyruose arba surinkti 10 reitingo taškų, jog vėl būtų skaičiuojama jos reitingo pozicija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi