2015.09.08 13:45

R. Berankis nugalėjo 48-tą planetos raketę ir pateko į ketvirtfinalį

BNS2015.09.08 13:45

Antrą pergalę Atlantoje (JAV) vykstančio ATP serijos „BB&T Atlanta Open“ teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 585 870 JAV dolerių, vienetų varžybose iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko 25-erių metų Ričardas Berankis.

87-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje vos per 1 valandą ir 11 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo 48-ąją planetos raketę šeštąjį reitingą turnyre turėjusį bendraamžį amerikietį Steve`ą Johnsoną ir užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 17 730 dolerių čekį.

R. Berankis ketvirtfinalyje susitiks su turnyro favoritu laikomu 30-mečiu amerikiečiu Johnu Isneriu (ATP-19) arba 36-erių metų čeku Radeku Štepaneku (ATP-290).

Kituose ketvirtadienį jau pasibaigusiuose aštuntfinalio mačuose taip pat užfiksuotos staigmenos: Dudi Sela iš Izraelio 7:5, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš aštuntąjį pagal skirstymą vokietį Benjaminą Beckerį, o dviejų JAV atstovų dvikovoje Denis Kudla 7:6 (8:6), 6:3 įveikė trečiąjį reitingą turėjusį Jacką Socką.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų bei 106 565 dolerių čekis.