Sportas

2019.09.10 21:47

Chaosas už LFF stadiono: gerbėjai lipa ant kalvos ir laužia medžius, kad tik pamatytų Cristiano Ronaldo

LRT.lt2019.09.10 21:47

Antradienį Vilniuje vyksta neeilinis reginys – LFF stadione susitinka Lietuvos ir Portugalijos futbolo rinktinės. Pastarosios ekipos gretose rungtyniauja futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo, kurį visomis išgalėmis bando pamatyti net į stadioną nepatekę gerbėjai.

Tiesioginę susitikimo transliaciją nuo 21:45 val. galite stebėti portale LRT.lt ir per LRT kanalą.

LFF stadionas talpina apie 5000 žiūrovų, o tai tokiam įvykiui – akivaizdžiai per mažas skaičius.

C. Ronaldo ir jo komandos draugai buvo laukiami oro uoste, atvykstantys ir išvykstantys iš „Kempinsky Grand Hotel“ viešbučio ir net prie LFF stadiono per jų treniruotę pirmadienį.

Antradienį bilietų negavę ar nenorėję pirkti gerbėjai rungtynes ruošiasi ne tik stebėti portale LRT.lt arba per LRT kanalą, tačiau buriasi ant kalvelės už stadiono.

Bent pora šimtų žmonių iš ten bando stebėti susitikimą. Šie žiūrovai verčia medžius ir spaudžiasi, kad tik galėtų stebėti antradienio Lietuvos varžovus. Kai kurie net įsilipo į medį, kad geriau matytų futbolo reginį.

Panaši situacija buvo ir per Portugalijos ekipos treniruotę pirmadienį, tik šįkart jų žymiai daugiau.

Lietuvos varžovai atrankos cikle yra sužaidę tris mačus: pasiektos lygiosios prieš Ukrainos ir Serbijos ekipas, tada įveikta ta pati Serbija. Jie turi 5 taškus ir yra antri atrankos B grupėje

Mūsų tautiečiai per 4 mačus pelnė tik 1 tašką mače su Liuksemburgu ir yra paskutiniai grupėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt