Sportas

2019.09.11 13:01

„Formulės 1“ legenda Schumacheris yra sąmoningas, Paryžiuje jam taikoma kamieninių ląstelių terapija

ELTA, LRT.lt2019.09.11 13:01

Buvusi „Formulė 1“ žvaigždė Michaelis Schumacheris atvežtas gydytis į Paryžių. 50-metis yra sąmoningas ir Georges-Pompidou ligoninėje jam bus atlikta kamieninių ląstelių terapija, rašo laikraštis „Le Parisien“.

Jo sąmonės atgavimą patvirtino buvusio lenktynininko gydytojas Philippe`as Ménasche`as.

Anot duomenų, M. Schumacheris į Prancūzijos sostinę atvežtas pirmadienį popiet. Terapija bus pradėta taikyti antradienį, o trečiadienį buvęs sportininkas vėl galės palikti kliniką. Šios informacijos nei ligoninė, nei buvusio lenktynininko šeima nepatvirtino.

„Le Parisien“ teigimu, M. Schumacherį, kuris 2013 metų pabaigoje sunkiai susižalojo slidinėdamas, gydo garsus širdies chirurgas Philippe‘as Menasche‘as. Laikraštis rašo, kad tai jau trečias kartas, kai M. Schumacheris gydomas šioje Paryžiaus klinikoje.

M. Schumacheris savo karjerą „Formulėje 1“ baigė 2012-aisiais. Per nelaimę kalnuose 2013 metų pabaigoje jis smarkiai susižalojo galvą ir nuo tada nesirodė viešumoje. M. Schumacheris yra prižiūrimas savo namuose prie Ženevos ežero Šveicarijoje, o šeima neskelbia apie jo būklę ir prašo supratingumo.