Sportas

2019.09.09 16:13

Skvernelis padėkojo Lietuvos krepšininkams: deja, būna situacijų, kai triumfuoja ne tiesa

Paulina Levickytė, ELTA2019.09.09 16:13

Premjeras Saulius Skvernelis padėkojo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei už žaidimą pasaulio vyrų krepšinio čempionate Kinijoje.

„Aišku, norėjosi daugiau, visada norisi – tačiau bet kokiu atveju reikia tarti didelį ir nuoširdų ačiū Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, treneriui, žaidėjams ir kitiems komandos nariams. Ačiū už tai, kad negailėdami savęs, palikę šeimas, atidavėte visą vasarą vardan Lietuvos. Deja, toks jau yra sportas. Deja, ne visad laimi geresnė komanda. Deja, būna situacijų, kuomet triumfuoja ne tiesa ar teisybė“, – savo feisbuko paskyroje teigė premjeras.

„Bet kokiu atveju esate verti didžiausios padėkos ir pagarbos. Esate komanda, kuria mes visi labai didžiuojamės. Ta galia ir ypač vienybė, kurią pamatė visas pasaulis. Atskira padėka – sirgaliams. Tiek aukojusiems savo laiką ir pinigus kelionei į Kiniją, tiek ir likusiems Lietuvoje, bet sirgusiems už mūsiškius ne mažiau aistringai bei audringai. O rinktinei dabar reikia pamiršti nuoskaudas, nusivylimą ir susitelkti į pagrindinį tikslą: patekimą į olimpines žaidynes“, – teigė premjeras.

Kinijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo L grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 74:55 (19:14, 19:10, 14:15, 22:16) nugalėjo Dominikos Respublikos ekipą.

Abi komandos jau nebeturėjo galimybių patekti į ketvirtfinalį.

Lietuva (3 pergalės/2 pralaimėjimai) L grupėje užėmė trečiąją vietą, o galutinėje įskaitoje mūsiškiams atiteks 9–12 pozicijos. Dominikos Respublika (2/3) grupėje liko ketvirta, o galutinėje įskaitoje bus 13-16.

1–7 vietas čempionate užimsiančios rinktinės iškovos tiesioginius kelialapius į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes, o 8–23 pozicijos užimsiančios ekipos kovos atrankos turnyruose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.