2019.09.07 20:04

Antrą čempionato dieną pozicijų nepagerinęs Kinderis pasaulio čempionate liko 16-as

LRT.lt 2019.09.07 20:04

Budapešte vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų finale Justinas Kinderis liko be medalių. 1411 tašką surinkęs lietuvis užėmė 16-ąją vietą.

Tiesioginę paskutiniąją kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį nuo 19 val. galite tiesiogiai stebėti portale LRT.lt ir per LRT PLIUS.

Pirmojoje, penktadienį vykusioje fechtavimosi rungtyje lietuvis laimėjo 20 kovų iš 35 (220 taškų) ir užėmė 9-ąją vietą.

Jau šeštadienį vykusioje plaukimo rungtyje J. Kinderis plaukė 200 m. laisvuoju stiliumi. Jis distanciją įveikė per 2 min. 4,86 sek ir surinko 301 tašką. Šioje rungtyje jis užėmė 19-ąją vietą.

Papildomame fechtavimo etape J. Kinderis pralaimėjo kovą ir liko su 521 tašku. Tai leido jam išsilaikyti 10-oje vietoje.

Jojimo rungtyje lietuvis neklydo ir tik 3 sekundėmis viršijo laiko limitą, todėl pelnė 297 taškus iš 300 galimų. Rungtyje jis dalijosi 7-8 vietomis.

Prieš paskutinę rungtį 818 taškų surinkęs J. Kinderis buvo septintas.

Pirmoje vietoje rikiavosi prancūzas Valentinas Belaudas (843 tšk.). Už jo – britas Josephas Choongas (841 tšk.) ir vengras Robertas Kasza (826 tšk.).

Paskutinėje – bėgimo ir šaudymo rungtyje – J. Kinderis neišlaikė turėtų pozicijų. Jis pelnė 593 taškus ir smuktelėjo į 16-ąją vietą.