2019.09.06 23:41

Įspūdingoje įvarčių fiestoje Nyderlandų rinktinė išvykoje palaužė vokiečius

LRT.lt2019.09.06 23:41

Penktadienį visoje Europoje ir toliau buvo žaidžiamos rungtynės atrankoje į kitų metų Europos futbolo čempionatą, o centrinė dvikova buvo žaidžiama Vokietijoje, kur šeimininkų komanda po atkaklios ir permainingos kovos 2:4 (1:0) turėjo pripažinti svečių iš Nyderlandų pranašumą.

O prasidėjo šeimininkams viskas gerai – jau devintąją minutę juos į priekį išvedė Miuncheno „Bayern“ krašto puolėjas Serge`as Gnabry ir tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmoje rungtynių dalyje.

Antroje mačo dalyje Nyderlandai startavo pakiliai ir jau per pirmas 20 minučių sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai – pirma mušė debiutinį įvartį rinktinės gretose pelnęs jaunasis „Barcelona“ talentas Frenkie de Jongas, o po Jonathano Tah smūgio į savus vartus Nyderlandai jau turėjo pranašumą.

Toni Kroosas dar sugebėjo trumpam grąžinti į rungtynes balansą, tačiau paskutinis žodis vis tiek priklausė svečiams – Donyellas Malenas dar kartą suteikė Nyderlandams persvarą, o jau per pridėtą antro kėlinio laiką ją įtvirtino Georginio Wijnaldumas.

Šia pergale Nyderlandų futbolininkai revanšavosi vokiečiams už kovo mėnesį namuose patirtą pralaimėjimą 2:3.

Tuo tarpu vokiečiams tai buvo pirmoji nesėkmė per ketverias rungtynes C grupėje, jie su 9 taškais yra antri ir atsilieka tik nuo visus keturis kartus laimėjusios Šiaurės Airijos.

Olandai yra treti, per trejas rungtynes sukaupę 6 taškus.