2019.09.06 17:23

Italijai čempionatas baigtas: sunkią kovą laimėjusi Ispanija žengė į ketvirtfinalį

LRT.lt2019.09.06 17:23

Ispanijos krepšinio rinktinė antrajame FIBA taurės etape iškovojo pirmąją pergalę, kai po sudėtingos gynybinės kovos 67:60 (18:18, 12:13, 20:17, 17:12) palaužė Italijos krepšininkus, kuriems turnyras baigsis šiame etape.

Labai atkakliose rungtynėse likus žaisti tris minutes Victoras Claveras dėjimu išlygino rezultatą ties 56:56.

Kitoje ispanų atakoje Ricky Rubio sumetė savo baudas, po to įžaidėjas pataikė dvitaškį, o gynyboje perėmė kamuolį ir asistavo taikliam Marco Gasolio metimui – 62:56.

Italai bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau gera ispanų gynyba jiems patogių metimų atlikti neleido.

Likus žaisti pusę minutės baudas sumetė Danielis Hackettas, tačiau netrukus ranka nesudrebėjo ir R. Rubio, tad Ispanija šventė pergalę.

Keturias rungtynes iš keturių laimėję ispanai pasiuntė italus namo ir sekmadienį rungtynėse su Serbija aiškinsis J grupės nugalėtoją. Ispanai ir serbai kitame etape žais su Lenkia ir Argentina – šios rinktinė sekmadienį tarpusavyje žais dėl pirmosios vietos I grupėje.

Ispanija: J. Hernangomezas (5/7 dvit.) 16, R. Rubio (3/8 dvit., 6/7 baud., 7 klaid.) 15, S. Llullas (1/6 trit.) 11, V. Claveras (9 atk. kam.) 7.

Italija: D. Gallinari (3/4 dvit., 2/5 trit.) 15, L. Datome (4/7 dvit.) 12, A. Gentile ir M. Belinelli (0/6 trit.) po 7.