2019.09.05 21:37

Europos čempionato atrankoje italai patiesė armėnus ir pratęsė rekordinę pergalių seriją

LRT.lt2019.09.05 21:37

Ketvirtadienį startavo atrankos į 2020 metais vyksiantį Europos futbolo čempionatą rudens „langas“. Penktą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Italijos rinktinė, 3:1 (1:3) įveikusi Armėnijos atstovus.

Pirmąjį įvartį 11-ąją minutę netikėtai pelnė Alexanderis Karapetianas.

28-ąją minutę rezultatą išlygino puolėjas Andrea Belotti, o prieš pat pertrauką armėnai neteko savo vienintelį įvartį pelniusio žaidėjo.

Šia „11 prieš 10“ persvara antroje mačo dalyje puikiai pasinaudojo italai.

77-ąją minutę pasižymėjo Lorenzo Pellegrini, o po dar 3 minučių pergalę įtvirtino ir antrąjį savo įvartį pelnė A. Belotti.

Pastarasis dar galėjo užfiksuoti „hattricką“, tačiau per pridėtą laiką įmuštas jo įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Tai Italijos atstovams buvo 35-osios paeiliui nepralaimėtos rungtynės Europos čempionatų atrankoje. Šis pasiekimas yra visų laikų rekordas. Į pirmą atrankos krepšelį patenkantys italai paskutinį kartą pralaimėjo 2006 metais, kai 1:2 nusileido prancūzams.

Atrankos J grupėje italai yra surinkę 15 taškų iš tiek pat galimų. Antroje vietoje – per 4 rungtynes 9 taškus surinkę Suomijos futbolininkai. Armėnai su 6 taškais žengia treti.

Iš grupės į finalinį turnyro etapą pateks dvi nacionalinės ekipos.