2019.09.05 12:15

Ankstyvą Senegalo spaudimą atlaikę kanadiečiai grupėje finišavo pergalingai

LRT.lt2019.09.05 12:15

FIBA pasaulio taurės H grupės varžybas pergalingai baigė Kanados rinktinė (1-2), paskutiniame turo susitikime 82:60 (11:22, 22:10, 26:14, 23:14) nugalėjusi Senegalo krepšininkus (0-3).

Po šios pergalės kanadiečiai grupėje užsitikrino trečiąją vietą, Senegalo krepšininkai liko ketvirti.

Kanadiečiai pirmajame kėlinyje startavo sunkiai, o tuo pasinaudojusi Senegalo ekipa atitrūko 22:11.

Antrajame kėlinyje Nicko Nurse’o auklėtiniai pradėjo nuosekliai mažinti varžovų deficitą ir su solidžia gynyba į pertrauką jau išėjo turėdami vieno taško pranašumą (33:32).

Trečiajame kėlinyje kanadiečiai spurtavo, jį laimėjo dvylikos taškų persvara (26:14) ir paskutiniame ketvirtyje susikurto pranašumo iš savo rankų nebepaleido bei grupių etapą baigė pergalingai.

Kanados komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiu (47/32), taip pat atkovodami net 22 kamuolius po varžovų krepšiu.

Abi komandos čempionato dar nebaigė ir kausis dėl 17-32 vietų.

Kanada: Cory Josephas 24, Kevinas Pangosas 13, Melvinas Ejimas (8 atk. kam.), Khemas Birchas ir Brady Heslipas 6;

Senegalas: Mouhammadas Faye 14, Lamine Sambe 10, Maurice`as Ndouras 9 (12 atk. kam).