2019.09.04 12:34

Trys iš trijų: Lenkija grupės varžybas baigė pergale prieš „dramblius“

LRT.lt2019.09.04 12:34

Lenkijos krepšinio rinktinė trečiąja pergale iš eilės baigė FIBA pasaulio taurės A grupės varžybas. Mūsų kaimynai trečiadienį ryte 80:63 (20:24, 16:8, 17:19, 14:25) įveikė be laimėjimų likusiu Dramblio Kaulo Kranto krepšininkus.

Pirmuosius keturis tritaškius pirmajame ketvirtyje pataikę DKK krepšininkai kurį laiką pirmavo, tačiau tolimi šūviai greitai išseko. Kito tritaškio teko laukti iki pat trečiojo ketvirčio pradžios.

Nors lenkams koją kišo didelis klaidų kiekis, tačiau po pertraukos grupės nugalėtojai po truputį tolo nuo varžovų. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po Mateuszo Ponitkos galingo dėjimo lenkų persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (59:49). Nuo šios akimirkos lenkai atgal jau nesižvalgė, o likus žaisti 3 minutes po Adamo Waczynskio tritaškio persvara išaugo iki 15 taškų – 72:57.

Lenkija: A. Waczynski (3/4 dvit., 3/3 trit., 6 rez. perd.) 16, D. Kuligas (7 atk. kam.) 14, M. Ponitka (4/5 dvit., 4 atk. kam.) 12, A. R. Balcerowski (6 atk. kam.) 8.

DKK: Ch. Abouo (8/12 dvit., 2/3 trit.) 23, D. Thompsonas (4/8 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) 18, S. Diabate 9.

Jau aišku, kad Lenkijos krepšininkai užėmė pirmąją vietą A grupėje, o dėl antrosios vietos ir kelialapio pirmyn trečiadienį susikaus Kinijos ir Venesuelos rinktinės.

A grupės komandos kitame etape varžysis su B grupės geriausiais – tai yra Rusija ir Argentina. Abi pergales iškovojusios rinktinės trečiadienį tarpusavio rungtynėse išsiaiškins, kas užims pirmąją vietą.