Naujienų srautas

Sportas2019.09.03 12:30

Universiteto laikų Sabonio komandos draugas tiki kanadiečių galimybėmis

Akistatai su Lietuvos rinktine pasiruošę Kanados rinktinės žaidėjai ruošiasi atlaikyti mūsų priekinės linijos krepšininkų iššūkį. Ši užduotis guls ir ant vieno iš kanadiečių aukštaūgių – sunkiojo krašto puolėjo Kyle`o Wiltjero pečių.

Kitą sezoną Ankaros „Turk Telekom“ klube rungtyniausiantis 26-erių metų 208 cm ūgio krepšininkas dar iki dvikovos su lietuviais buvo susidūręs su Domantu Saboniu. Abu krepšininkai tuo pačiu metu, 2014–2016 metais, rungtyniavo Gonzagos universiteto krepšinio komandoje.

Iki šiol tarpusavyje bendraujantys žaidėjai kovos tik dėl pergalės. K. Wiltjero atstovaujama Kanados rinktinė po sekmadienį patirto pralaimėjimo australams (92:108) dar kartą suklysti nebeturi teisės.

„Mūsų laukia akistata su labai aukštą sudėtį turinčia ekipa. Lietuviai turi daug pajėgių žaidėjų priekinėje linijoje. Turime būti pasiruošę, nes varžovai žaidžia protingą krepšinį ir yra pajėgūs“, – tvirtino žaidėjas.

– Kur Lietuvos rinktinės žaidimas kelia didžiausią grėsmę?

– Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis sudaro labai talentingų žaidėjų tandemą, bet reikia nepamiršti, jog ne tik šie žaidėjai neša pagrindinę naštą Lietuvos rinktinėje. Turime būti gerai pasiruošę visiems varžovų komandos žaidėjams. Reikės klausyti trenerių nurodymų ir sužaisti savo geriausias rungtynes.

– Kokias išvadas padarėte po pralaimėjimo Australijos rinktinei?

– Analizavome daug vaizdo medžiagos iš pralaimėtų rungtynių. Stengiamės labiau sustyguoti savo žaidimą. Mūsų komandinė gynyba dvikovoje su Lietuva privalo būti geresnė. Viskas bus gerai, jeigu žaisime pasitikėdami savo jėgomis.

– Jums rungtynės su Lietuvos rinktine taps išgyvenimo susitikimu turnyre. Ar jaučiate papildomą spaudimą?

– Ne, tiesiog turime žaisti taip, kaip mokame. Tik tokiu atveju iškovosime pergalę. Laukia labai sunkios rungtynės.

– Pasaulio taurės turnyre galiam sutikti nemažai buvusių Gonzagos universiteto žaidėjų. Ar smagu sutikti pažįstamus veidus?

– Smagu pasimatyti su visais draugais iš Gonzagos universiteto laikų. Esame geri draugai, tad susitikti tokiame turnyre – tikrai ypatingas jausmas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi