2019.09.02 17:45

Paprakaituoti turėję ispanai palaužė Puerto Riko krepšininkus ir užsitikrino vietą antrame etape

Rusija nugalėjo Pietų Korėją
LRT.lt2019.09.02 17:45

FIBA pasaulio taurėje antrą pergalę iškovojo Ispanijos krepšinio rinktinė. Ilgai su Puerto Riko atstovais vargę Sergio Scariolo auklėtiniai triumfavo 73:63 (17:21, 19:14, 21:10, 16:18).

Šiaurės Amerikos ekipa pribloškė Europos krepšinio gigantus ir pirmajį kėlinį pradėjo kupini energijos. Po jo jie turėjo 4 taškų persvarą (21:17).

Ispanai kiek geriau rungtyniavo iki ilgosios pertraukos, tačiau jai prasidedant pirmavo tik 1 tašku (36:35).

Trečiajame kėlinyje S. Scariolo auklėtiniai priminė varžovams savo galią – spurtavo 21:10 ir susikrovė dviženklę persvarą, kurios Puerto Rikas panaikinti nebepajėgė.

Tai buvo antroji ispanų pergalė C grupėje, o Puerto Rikui – antroji nesėkmė.

Rungtynes stebėjo krepšinio legenda ir FIBA pasaulio taurės ambasadorius Dirkas Nowitzki.

Ispanija: M. Gasolis (7/10 baudų, 7 atk. kam.) 19, R. Rubio (4/8 dvitaškių, 6/9 baudų, 8 atk. kam.) 17, S. Llullas 9.

Puerto Rikas:G. Clavellas (4/7 dvitaškių) 13, G. Browne`as (3/10 dvitaškių, 6 rez. perd.) 11, A. Rodriguezas 9.

B grupės susitikime Rusijos krepšininkai 87:73 (27:18, 13:19, 23:12, 24:24) susitvarkė su Pietų Korėja ir užsitikrino vietą antrame etape. Dabar liko išsiaiškinti tik grupės nugalėtojus. Dėl jų vardo susikaus Argentinos ir Rusijos rinktinės.