Naujienų srautas

Sportas2019.09.02 10:39

Eilinis „Cagliari“ fanų rasizmo protrūkis: šį kartą užgauliojo „Inter“ naujoką Lukaku

LRT.lt 2019.09.02 10:39

„Cagliari“ klubo Italijoje fanai ne kartą yra pasižymėję rasistiniais išpuoliais per šalies čempionato rungtynes, o vėliausia jų auka tapo Milano „Inter“ naujokas Romelu Lukaku.

Antrojo kėlinio antroje pusėje belgas stojo mušti 11 metrų baudinio ir jau tada iš „Cagliari“ sirgalių tribūnos buvo girdėti beždžiones imituojantys garsai.

R. Lukaku baudinį realizavo ir netrukus pasisuko į būtent tą tribūną, kur buvo įsikūrę varžovų sirgaliai.

Tai nėra pirmas kartas, kada „Cagliari“ komandos sirgaliai patenka į antraštes dėl panašių išsišokimų – vien per pastaruosius trejetą metų nuo jų replikų kentėjo „Pescara“ atstovas iš Ganos Sulley`us Muntari, o vėliau išpuolių centre atsidūrė ir du Turino „Juventus“ atstovai Blaise`as Matuidi ir Moise Keanas.

Milano „Inter“ treneris Antonio Conte po rungtynių teigė incidento iš savo vietos negirdėjęs, tačiau pritarė minčiai, jog Italijoje šia tema reikia kalbėti daugiau.

Už savo bendraklubį stojo ir „Inter“ komandos gynėjas iš Slovakijos Milanas Škriniaras, iškart po R. Lukaku įvarčio pridėjęs pirštą prie lūpų ir imitavęs sirgalių tildymą.

„Cagliari“ socialiniai tinklai po sekmadienio rungtynių incidento susilaukė ne vieno neigiamo komentaro, tačiau oficialios pozicijos dar nepateikė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi