2019.09.01 23:40

Italijoje – dar vienas Lukaku įvartis ir lygiosiomis pasibaigęs Romos derbis

LRT.lt2019.09.01 23:40

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiami antrojo turo susitikimai. Antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Milano „Inter“ ekipa, išvykoje 2:1 (1:0) nugalėjusi „Cagliari“ vienuolikę.

Svečius jau pirmojo kėlinio viduryje į priekį išvedė argentinietis Lautaro Martinezas, tačiau beveik iš karto po pertraukos lygybę į rungtynes grąžino Joao Pedro.

Nepaisant to, kėliniui jau persiritus į antrą pusę, paskutinį žodį tarė „Inter“ futbolininkai.

Milano ekipa uždirbo 11 m baudinį, o jo realizuoti stojo prieš sezoną komandą papildęs Romelu Lukaku.

Belgo smūgis buvo tikslus, o per likusį laiką sėkmingai apsigynusi „Inter“ ekipa iškovojo antrąją pergalę ir lieka tarp lyderių.

Ankstesniame susitikime santykius aiškinosi Romos klubai „Roma“ ir „Lazio“.

Pirmajame kėlinyje „Roma“ ekipa buvo išsiveržusi į priekį, kai 11 m baudiniu įvartį pelnė Aleksandras Kolarovas, tačiau po pertraukos išlygino Luisas Alberto.

Paskutinėmis minutėmis „Lazio“ sugebėjo dar kartą pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę, tad komandos turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1.