2019.09.01 20:30

Emocingame Šiaurės Londono derbyje užfiksuotos lygiosios

LRT.lt2019.09.01 20:30

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, o visų futbolo fanų akys krypo į Londono „Emirates“ stadioną, kur Šiaurės Londono derbyje susikovė Londono „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“.

Nepaisant to, jog svečiai turėjo dviejų įvarčių persvarą, „Arsenal“ pademonstravo charakterį ir, panaikinę turėtą deficitą išplėšė tašką. Mačas baigėsi 2:2.

Jau dešimtąją minutę „Tottenham“ ekipą į priekį išvedė su išvykimu visą vasarą sietas Christianas Eriksenas, o kėliniui skaičiuojant paskutines minutes 11 m baudinį realizavo Harry Kane`as.

Tačiau dar prieš pertrauką šeimininkai rezultatą sušvelninti sugebėjo, kai jau per pridėtą laiką į tinklą kamuolį pasiuntė Alexandre`as Lacazette`as.

Panašu, jog tokia kėlinio pabaiga suteikė gerą impulsą ir antrojo kėlinio pradžiai – „Arsenal“ perėmė teritorinę persvarą ir pradėjo grasinti Hugo Lloriso vartams.

Prancūzų vartininkas turėtų atlaikyti galingus Matteo Guendouzi ir Dani Ceballoso smūgius, tačiau netrukus ir jis buvo bejėgis, kai po to paties M. Guendouzi perdavimo staiga į baudos aikštelę įkirtęs Pierre`as-Emerickas Aubameyangas rezultatą išlygino.

Teritorinė persvara šeimininikams priklausė ir toliau, tačiau jos įvarčiu paversti nepavyko ir komandos taškus pasidalino.

Kitoje sekmadienio dvikovoje „Everton“ vienuolikė savo namų stadione 3:2 palaužė „Wolves“ futbolininkus.

Dubliu laimėtojų komandoje pasižymėjo brazilas Richarlisonas.