Naujienų srautas

Sportas2019.09.01 16:41

Sirgaliais pasidžiaugęs Grigonis: faina, kai turime tiek daug žmonių, kurie už mus serga

LRT.lt 2019.09.01 16:41

Lietuvos krepšinio rinktinė nesunkia pergale startavo FIBA pasaulio taurės turnyre, kai pirmose H grupės rungtynės 101:47 sudorojo Senegalo krepšininkus, o vienas pagrindinių pergalės kalvių buvo Marius Grigonis.

Kaunietis įspūdingu metimu su pražanga atidarė rungtynių taškų sąskaitą ir tarsi davė toną likusiai dvikovos daliai – lietuviai panašiai skraidė ir visų rungtynių metu.

Jau per pirmąjį kėlinį sportininkas surinko 7 taškus, o vėliau per likusią mačo dalį pridėjo dar 5 ir iš viso rungtynes baigė su 12 taškų, 2 atkovotais kamuoliais, tiek pat rezultatyvių perdavimų ir 12 naudingumo balų.

Po rungtynių bendraudamas su žiniasklaida Kauno „Žalgirio“ atstovas kalbėjo apie tinkamą nusiteikimą rungtynėms ir dėkojo arenoje susirinkusiems Lietuvos sirgaliams.

– Rungtynes pradėjote starto penkete prieš 10 centimetrų aukštesnį varžovą ir tuo iškart naudojotės. Toks ir buvo planas?

– Visada yra tie deriniai, kai turiu atakuoti, tiesiog žaidžiau savo žaidimą. Nesvarbu, ar varžovas aukštesnis ar žemesnis.

– Tokia didelė pergalė, turbūt prieš rungtynes gerai išanalizavote varžovą?

– Buvome susikaupę, norėjome laimėti kuo daugiau ir taip gavosi. Reikia išlaikyti koncentraciją, neleisti jiems įsibėgėti, kai pataiko jie greitai užsiveda. Manau, tokių atkarpų nebuvo ir viskas gavosi gerai.

– Po vienerių rungtynių prieš Suomiją treneris Dainius Adomaitis sakė, jog viena iš užduočių buvo neleisti varžovams įmesti daugiau nei 50 taškų. Gal panašių užduočių buvo ir šiandien?

– Ne, bet sakė laimėti kuo daugiau, nes tie taškai gali lemti vėliau. Žiūrėsime, kaip sužaisime su Kanada ir Australija, bet tai gali lemti.

– Ar spėjote užmesti akį į rungtynes prieš jūsų tarp Kanados ir Australijos?

– Ne, tuo metu miegojau ir nežiūrėjau, mačiau tik tai, kad australai laimėjo.

– Buvo daug Lietuvos rinktinės sirgalių, ar buvo malonu rungtyniauti matant tas vėliavas, palaikymą?

– Taip, lietuviai visada padaro tokį kaip šou, visi į juos žiūri ir labai faina, kad mes bene vieninteliai turime tiek žmonių, kurie taip už mus serga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi