Sportas

2019.09.01 13:25

Kanadiečius su australais parbloškęs Millsas: aukštai užkėlėme žaidimo kartelę

Į Donguano krepšinio centrą sekmadienio vėlyvą popietę susirinkę Kinijos krepšinio sirgaliai giliais atodūsiais palydėdavo kiekvieną įspūdingesnį Australijos – Kanados rungtynių epizodą.

Vienas iš tokių publikos reakcijos iniciatorių pergalę 108:92 šventusių australų gretose buvo San Antonijo „Spurs“ klube žaidžiantis gynėjas Patty Millsas.

Iš viso patyręs Australijos rinktinės lyderis surinko 15 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Krepšininkas su kitais savo komandos draugais po dviejų kėlinių džiaugėsi dviženkle persvara 52:40. Visgi gynybą suaktyvinę kanadiečiai jau trečiojo kėlinio metu pirmavo 65:59, o iš viso per trečiąjį ketvirtį pelnė net 37 taškus.

Kaip bebūtų, Australijos rinktinė greitai atgavo pirmosios mačo dalies ritmą ir sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį, kurį laimėjo 32:15, bei taip iškovojo pergalę pirmajame mače pasaulio taurės turnyre Kinijoje.

„Didžiąją rungtynių dalį sugebėjome nepamesti galvos ir išlikti kartu kaip komanda. Ypač gynyboje. Žinoma, po didžiosios pertraukos sužaidėme prastą atkarpą, iš kurios tikrai galime pasimokyti ir dar labiau pagerinti savo žaidimą. Visgi Kanados rinktinė pademonstravo agresyvią gynybą trečiojo kėlinio pradžioje ir pastatė mus ant adatų. Smagu, kad sugebėjome sugrįžti į rungtynes ir iškovoti pirmąją pergalę turnyre. Dar nesame patenkinti savo žaidimu, tikimės, kad jis tik gerės“, – portalui LRT.lt kalbėjo P. Millsas.

– Ar jus nustebino tokia puiki kanadiečių žaidimo atkarpa trečiojo kėlinio metu?

– Nesame nustebinti tokiu puikiu kanadiečių žaidimu trečiajame kėlinyje. Jie turi puikią komandą. Galėjote matyti, kaip gerai varžovų vyrukai dirbo vyrukai, kokia buvo kokybiška gynyba. Jie privertė mus klysti ir rinko lengvus taškus. Turime taisyti tokias klaidas. Kitoms rungtynėms turime paruošti savo namų darbus.

– Esate patyręs ir daug matęs krepšininkas. Kaip svarbu pradėti tokius turnyrus skambiu laimėjimu?

– Tokiuose stambiuose krepšinio turnyruose svarbu demonstruoti vis geresnį žaidimą su kiekvienomis rungtynėmis. Aukštai užkėlėme žaidimo kartelę, parodydami, kaip norime žaisti viso turnyro metu. Turime nuo to atsispirti. Smagu, kad iškovojome pergalę, bet dar nesame pasisotinę. Norime pasiekti tai, ko dar Australijos rinktinei nėra pavykę pasiekti. Turime būti susikaupę su mūsų tikslu.

– Jūsų komandos draugas Matthew Dellavedava šiandien pataikė net 6 tritaškius. Ar žadate į jo rankas siųsti dar daugiau kamuolių?

– Jis atrodė tikrai fantastiškai, pasirodo, šiam turnyrui jis tikrai taupė tuos tritaškius metimus. Smagu matyti, kad jo tritaškiai metimai pasiekia tikslą. Jis atakavo užtkrintai. Tokia mūsų komanda – turime tvirtus lyderius, pasitikime vieni kitais, žinome, kaip norime žaisti. Savo indėlį į pergalę įnešė visi žaidėjai. To mums reikės ir toliau.