2019.08.31 21:52

Bundesliga: uraganinis „Bayern“ ir netikėtai pralaimėjusi „Borussia“

LRT.lt2019.08.31 21:52

Vokietijos futbolo čempionato trečiajame ture triuškinamą pergalę iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, namuose 6:1 (2:1) sudorojęs „Mainz“ ekipą.

Tiesa, dvikova bavarams neprasidėjo taip gerai, mat jau šeštąją minutę „Mainz“ ekipą į priekį išvedė Jeanas-Paulas Boetiusas.

Tačiau tai tarsi pažadino „Bayern“ komandą – dar iki pertraukos naujoko Benjamino Pavardo ir Davido Alabos įvarčiai leido čempionams išsiveržti į priekį, o po pertraukos mušė kas tik netingėjo – po vieną įvartį pelnė Ivanas Perisičius, Kingsley`us Comanas, Robertas Lewandowskis ir Alphonso Daviesas.

Kitose rungtynėse kiek netikėtą nesėkmę patyrė Dortmundo „Borussia“, išvykoje 1:3 (1:1) nusileidusi Berlyno „Union“ komandai.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai po Mariuso Bulterio tikslaus smūgio pirmavo, tačiau vos po kelių minučių Paco Alcaceras rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo tas pats M. Bulteris, kartą kamuolį į tinklą siuntė Sebastianas Anderssonas ir to pakako, jog Berlyno futbolininkai iškovotų ketvirtąjį savo tašką čempionate.

„Bayern“ savo sąskaitoje turi 7 taškus, „Borussia“ – 6.