2019.08.31 21:14

Istorinis 16-mečio įvartis neišgelbėjo: „Barcelona“ prarado dar du taškus

LRT.lt2019.08.31 21:14

Sunkią sezono pradžią Ispanijoje tęsia titulą ginanti „Barcelona“ ekipa, išvykoje 2:2 (0:1) sužaidusi su „Osasuna“ vienuolike.

Sunkumai svečiams prasidėjo jau septintąją minutę, kai „Osasuna“ į priekį išvedė Roberto Torresas.

Pirmame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo ir favoritai į pertrauką išėjo turėdami kažką pakeisti savo žaidime.

Iš karto po pertraukos „Barcelona“ komandoje į aikštę žengė 16-metis Anssumane`as Fati ir jam prireikė vos penkių minučių žaidimo, jog įrašytų save į komandos istoriją.

Žaidėjas įsirašė save į istoriją 51-ąją minutę, kai savo įvarčiu išlygino rezultatą ir tokiu būdu tapo jauniausiu visų laikų Ispanijos čempionate pasižymėjusiu katalonų komandos žaidėju.

Po dviejų minučių į aikštę po keitimo ir saugas Arthuras, kuris taip pat savo išėjimą paženklino įvarčiu ir 64-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį 2:1.

Tačiau džiaugsmas per daug ilgai nesitęsė – iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių į „Barcelona“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo antrą savo įvartį pelnęs R. Torresas.

Per likusį laiką įvarčių nepelnė nė viena komanda, tad katalonų sunki sezono pradžia tęsiasi – per trejas rungtynes iškovoti viso labo 4 taškai ir užimama vieta lentelės viduryje.