Naujienų srautas

Sportas2019.08.31 21:22

Pokštus laidęs australų lyderis Inglesas: man gaila Šaro, nes jam reiks treniruoti Jocką

Lietuvos žiniasklaida tik akies krašteliu išvydo šeštadienio vakarą Donguano krepšinio centre surengtos Australijos rinktinės treniruotės pabaigą. Šalia atitvaro į aikštelės erdvę stovėjęs vietinis apsauginis kinų kalba draudė anksčiau laiko išvysti australų treniruotę

Visas Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes Kinijoje tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS, o komentuos – LRT.lt žurnalistas Rytis Kazlauskas.

Netrukus į krepšininkų interviu vietą – „mix zoną“ vienas po kito pasipylė Australijos rinktinės žaidėjai. Didžioji dauguma lietuvių žurnalistų laukė ateisiančio Kauno „Žalgirio“ naujoko Jocko Landale`o, tačiau jam kiek užtrukus, portalui LRT.lt pavyko pakalbinti Jutos „Jazz“ komandos puolėją bei vieną svarbiausių australų žaidėjų – Joe Inglesą

„Kaip mes jaučiamės prieš turnyrą? O kaip jaučiasi Lietuva?“, – ant portalo LRT.lt žurnalisto marškinėlių užrašą „Lietuva“ pamatęs kvatojosi J. Inglesas.

Linksmų plaučių krepšininkas nepraleido nė vienos progos pajuokauti su jį apspitusiais žurnalistais.

„Mūsų grupė vadinama „mirtininkų“? Kas taip sakė“, – šypsojosi žaidėjas.

Tiesa, kaskart pajuokavęs J. Inglesas surimtėdavo ir trumpam pamiršdavo pokštus. Patyręs krepšininkas su portalu LRT.lt pasikalbėjo apie australų pasiruošimą, H grupę ir, žinoma, savo naująjį bičiulį rinktinėje – Jocką Landale`ą.

„Turėjome nelengvą pasiruošimo pasaulio taurės turnyrui procesą, žaidėme ir atkaklias draugiškas rungtynes, tačiau tam ir yra skirtas pasiruošimas ir draugiškos rungtynės – turi ištaisyti savo klaidas prieš pagrindinį turnyrą. Turėjome atrasti kelią į gerą žaidimą. Dabar esame pasiruošę ir jaučiame, jog pasiruošimo etapas buvo sėkmingas. Esame laimingi galėdami būti Kinijoje“, – pasakojo australas.

– Pirmajame etape Australijos rinktinės lauks pasirodymas „mirtininkų“ vadinamoje grupėje H. Ką manote apie šį iššūkį?

– Manau, kad kiekviena grupė čempionate yra stipri. Visos komandos kovoja dėl vieno tikslo – aukščiausių vietų. Visi Kinijoje esantys Australijos rinktinės žaidėjai tiki mūsų komanda. Esame įsitikinę, jog čia galime nuveikti kažką nepaprasto. Be to, nemanau, kad čia yra komandų, kurios nesitiki laimėti rungtynių. Esi grupėje ir turi susitvarkyti su savo reikalais. Mes turime įveikti tris komandas, norėdami keliauti toliau. Visą kelionę pradedame nuo pirmųjų rungtynių.

– Socialiniuose tinkluose vienas kitą linksmai pašiepiate su Jocku Landale`u. Koks žaidėjas laukia Kauno „Žalgirio“?

– Man labai gaila Šaro, nes jam reikės treniruotį Jocką. Žaidžiau su Šaru „Barcelona“ klube. Žinau, koks jis yra žmogus. Palaukite, pasižiūrėsime, ar Jockas išbus „Žalgiryje“ iki sausio mėnesio (juokiasi – LRT.lt). Jeigu rimtai, jis bus puikus „Žalgirio“ naujokas. Gerai, kad dabar manęs jis negirdi, tad galiu Jocką pagirti – jis šaunus vaikis, dirba sunkiai ir jau praėjusiame sezone „Partizan“ klube parodė, kaip sėkmingai gali žaisti. „Žalgiriui“ pasisekė įsigijus tokį krepšininką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi