Naujienų srautas

Sportas2019.08.29 21:56

Europos moterų čempionato atrankos starte lietuvės patyrė nesėkmę

LRT.lt 2019.08.29 21:56

Atrankos į 2021 metų Europos moterų futbolo čempionatą starte Lietuvos rinktinė Šiauliuose su Kroatija kovojo iki galo ir varžovėms nusileido minimalia persvara 1:2, praneša lff.lt.

Lietuvos futbolininkės pirmajame kėlinyje turėjo puikią progą pasižymėti, bet buvo nubaustos už dvi klaidas. Antrojo kėlinio pabaigoje pavyko atsilikimą sušvelninti.

Pasikeitus atrankos formatui Lietuvos rinktinė dalyvauja grupės varžybose, kur laukia pajėgios varžovės – Kroatija, Belgija, Rumunija ir Šveicarija.

Lietuvos komanda pasirinko kontratakų taktiką ir pirmąjį kėlinį tai pasiteisino – kroatėms nesisekė prasibrauti arčiau mūsiškių baudos aikštelės, o mūsiškės karts nuo karto rasdavo progų kontratakoms.

10 minutę lietuvaitės kontratakoje turėjo kiekybinę persvarą, tačiau po Simonos Veličkaitės smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolį sugavo vartininkė.

31 min. puiki aikštės šeimininkų kombinacija išvedė S. Veličkaitę vieną prieš vartininkę, bet jos pergudrauti Lietuvos rinktinės saugei nepavyko.

37 min. po kroačių baudos smūgio Lietuvos vartus puikiai gelbėjo Greta Lukjančukė. Atakai prasitęsus po perdavimo į baudos aikštelę be globos likusi varžovių žaidėja galva smūgiavo tiksliai.

39 min. G. Lukjančukė dar kartą puikiai apgynė vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo itin nesėkmingai – po kampinio sumaištyje varžovės iš arti įstūmė kamuolį į vartus.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos komanda sušvelnino atsilikimą. Po Kamilės Vaičiulaitytės perdavimo puikiu smūgiu iš 18 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Dovilė Gailevičiūtė.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais rugsėjo 3-ąją Šveicarijoje. Spalio 4-ąją šveicarės viešės Lietuvoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi