Naujienų srautas

Sportas2019.08.29 20:41

Trūko nedaug: rezultatyviose rungtynėse pralaimėjusi „Sūduva“ europinės svajonės išsipildymo dar turės palaukti

LRT.lt 2019.08.29 20:41

Marijampolės „Sūduva“ Vengrijoje net kelis kartus turėjo teigiamą rezultatą savo kišenėje, tačiau jo neišlaikė ir svajonę pirmą kartą istorijoje patekti į Europos lygos grupių etapą yra priversta pamiršti bent iki kitos vasaros. Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje „Ferencvaros“ nusileido 2:4 (1:2) ir šio sezono kovas Europoje baigė.

Nors rungtynės prasidėjo teritorine šeimininkų persvara, pirmieji šovė svečiai, kai po varžovų klaidos gynyboje ir rikošeto pasižymėjo Ovidijus Verbickas.

Viskas svečiams atrodė gerai iki pat antros kėlinio pusės – tada po klaidos gynyboje į marijampoliečių vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį įvarčiu pavertė Rolandas Varga.

Tuo „Sūduvos“ vargai pirmajame kėlinyje nesibaigė – jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką smūgiu iš arti nuo virpsto savo komandą į priekį išvedė Franckas Boli.

Antrajame kėlinyje kurį laiką nieko įsimintino nevyko, kol, įpusėjus kėliniui, dar kartą svečiams viltį įžiebęs ir iš arti įmušęs Mihretas Topčagičius.

Lygus ir teigiamas „Sūduvai“ rezultatas laikėsi vos porą minučių – Vengrijos čempionus smūgiu iš toli į priekį dar kartą išvedė Tokmacas Nguenas.

Per likusį laiką marijampoliečiai dar turėjo kelias progas įmušti įvartį, tačiau trūko tikslumo. Darbo gynyboje turėjo ir Ivanas Kardumas, turėjęs sulaikyti ne vieną „Ferencvaros“ ekipos smūgį greitose atakose.

Paskutinį tašką rungtynėse pačioje jų pabaigoje padėjo dar 11 m baudinį realizavęs Nikolajus Signevičius.

Po pasitraukimo iš Europos lygos „Sūduvai“ liko kovos Lietuvos A lygoje ir LFF taurėje.

Rungtynių eiga:

90+4 min. ĮVARTIS. Nikolajus Signevičius smūgiu nuo 11 m žymos įtvirtino šeimininkų pergalę. 2:4.

88 min. Paskutinis keitimas marijampoliečių gretose. Giedrių Matulevičių pakeitė Robertas Vėževičius.

71 min. Keitimas svečių komandoje. Ovidijų Verbicką pakeitė Eligijus Jankauskas.

66 min ĮVARTIS. Pozityviu rezultatu svečiai džiaugėsi neilgai, mat jau po poros minučių persvarą tolimu smūgiu šeimininkams vėl suteikė Tokmacas Nguenas.

„Sūduvai“ antrą kartą rungtynėse privalu mušti: „Ferencvaros“ atsako greitu įvarčiu ir rezultatas tampa 3:2

64 min. ĮVARTIS!!!!! Mihretas Topčagičius laiku suskubo prie artimojo virpsto, kur atskriejo Andro Švrljugos perdavimas ir į artimą kampą pasiuntė antrąjį svečių įvartį. 2:2.

„Sūduva“ vėl sukelia emocijų bangą: Mihretas Topčagičius lygina įvarčių santykį – 2:2!

63 min. Šeimininkai vos nepadidino persvaros: skersinį galingu smūgiu sudrebino Aleksandras Zubkovas.

49 min. Po pakelto kampinio Semiras Kerla galva smūgiavo visiškai šalia vartų.

46 min. Iškart po pertraukos Marijampolės komanda atliko keitimą. Josipą Tadičių aikštėje pakeitė Paulius Golubickas.

Po pirmojo kėlinio: „Ferencvaros“ – „Sūduva“ 2:1

45+1 min. ĮVARTIS. Tragiška kėlinio pabaiga svečiams. Po komandos draugo perdavimo iš krašto vengrus smūgiu iš arti į priekį išvedė Franckas Boli. Marijampolės komanda jau atsilieka 1:2.

Persvara marijampoliečiai džiaugėsi neilgai – įvartis „į rūbinę“ ir vengrai jau priekyje

35 min. ĮVARTIS. Vengrai rezultatą lygina po to, kai po nesėkmingo epizodo gynyboje varžovą savo baudos aikštelėje nuvertė Ivanas Kardumas. Baudinį stipriu smūgiu į vartų vidurį realizavo Rolandas Varga. 1:1.

Vengrai lengvai nepasiduos: po 11 m. baudinio rezultatas lygus – 1:1

32 min. Vengrijos čempionai ir toliau turėjo teritorinę persvarą, tačiau rimtomis progomis jos nevertė ir dažniau bandė laimę smūgiais iš toli.

19 min. Po praleisto įvarčio vengrai bandė atsigauti, tačiau Ivanui Kardumui rimtesnių problemų nesukėlė.

11 min. ĮVARTIS!!!!!!!! Vengrai prie savo baudos aikštelės prisižaidė su kamuoliu, jį perėmęs Ovidijus Verbickas smūgiu po rikošeto išvedė svečius į priekį. Marijampoliečiai priekyje 1:0!

Arčiau svajonės: Ovidijus Verbickas artina „Sūduvą“ prie istorinės pergalės

8 min. Prie atšokusio kamuolio pirmas suskubęs Semiras Kerla pabandė jį į vartus pasiųsti smūgiu per save, smūgis tikslus nebuvo ir skriejo virš vartų.

3 min. Rungtynės startavo gana ramiai. Šeimininkai ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau iš to sugebėjo išpešti vieną kampinį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi